Proszę czekać...
zamknij

Pompowanie testowe - Hydrogeologia - WJGL.pl

Strona WJ Groundwater

WJ Groundwater

Dodano: 05.09.2016
Zajmujemy się w naszej firmie realizowaniem dla naszych klientów zarówno profesjonalnych jak też kompleksowych usług, które dotyczą specjalistycznych usług przy kontrolowaniu oraz zarządzaniu wodami gruntowymi. W naszej firmie posiadamy zarówno doświadczenie a także nowoczesny sprzęt, co pozwala nam zapewnić wykonanie poszczególnych usług z wykorzystaniem najnowszych technologii. Naszym klientom zapewniamy między innymi wykonanie wiercenia studni, uzdatniania wód gruntowych, czy systemów do pozyskiwanie energii z wód gruntowych.

Pompowanie testowe

Firma WJ Groundwater ma duże doświadczenie w zakresie pompowania próbnego. 

Doświadczenie było zdobywane w czasie licznych projektów np. pompowanie próbne na terenach namorzynowych w Nigerii, by móc zrealizować kondygnacje podziemne budynków w centrum Londynu czy też elektrowni jądrowej w Szkocji. 

Wykonywanie pompowania próbnego jest bardzo ważne, zwłaszcza w zakresie badania wód podziemnych czy ustalania możliwości zrealizowania konkretnego projektu. Na pewno warto skorzystać z usług pompowania próbnego w ofercie firmy WJ Groundwater. 

Szczegóły na naszej stronie www - http://wjgl.pl/uslugi/pompowanie-probne

Firma spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Wyniki oczywiście są udostępnione Klientom i są one dostarczane w formacie AGS w pliku Excel - taki plik można zobaczyć na stronie internetowej firmy. 

Na stronie firmy znajduje się również grafika przedstawiająca proces pompowania próbnego. Jeśli interesuje Cię pompowanie próbne, to powinieneś skorzystać z oferty firmy WJ Groundwater, a na pewno się nie zawiedziesz. Już dziś skontaktuj się z naszymi pracownikami.
Adres:
Plac Piłsudskiego 1
WWW:
Kod:
00-078
E-mail:
biuro@wjgl.pl
Miasto:
Warszawa
Telefon:
42 235 18 25
GPS     N: 52° 4' 29"     E: 21° 1' 37"

Jak dojechać do firmy WJ Groundwater?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. Próchnika 51, Łódź

Podobne firmy

Strona Pulako

Pulako

Dodano: 08.12.2014
Firma PULAKO specjalizuje się w profesjonalnym montażu posadzek. W naszej ofercie możecie odnaleźć różnego rodzaju posadzki, wykonane z różnego rodzaju materiałów. Nasza oferta jest...
Strona RB Poziom

RB Poziom

Dodano: 04.07.2013
Firm budowlanych, które działają na naszym rynku jest bardzo wiele. Większość z nich to przedsiębiorstwa, które w swoich działaniach ograniczają się do prac związanych z powstawaniem...
Strona Maxx-Profi

Maxx-Profi

Dodano: 17.05.2013
W naszym kraju pojawia się firma, która wyróżnia się wśród tłumu, ponieważ jest dystrybutorem profesjonalnych narzędzi i łączników do drewna znanej marki, do której przekonało się...
Strona Wapol Wykładziny Obiektowe

Wapol Wykładziny Obiektowe

Dodano: 28.07.2016

Działamy na rynku realizowania dla naszych klientów sprzedaży wysokiej jakości oraz szerokiego asortymentu wykonanych z różnego rodzaju materiałów wykładzin. Jednocześnie w naszej firmie...

Jak umiejętnie dobierać kolory ścian do mieszkania?

Jeśli nie jesteśmy dekoratorami wnętrz z zawodu czy choćby hobbistycznie, będziemy pewnie mieć problemy z dobieraniem kolorów ścian do naszego świeżo wyremontowanego mieszkania.

więcej