Proszę czekać...
zamknij

Podesty teleskopowe Riwal Poland

Strona Riwal Poland

Riwal Poland

Dodano: 08.04.2013
Firma Riwal funkcjonuje na polskim rynku od 2008 roku, jednak jej doświadczenie sięga lat 60-tych ubiegłego wieku. Specjalizujemy się w sprzedaży nowych i używanych podnośników i podestów ruchomych, a także w ich wynajmie. Zapewniamy sprzęt najlepszych producentów o doskonałej kondycji technicznej. We własnym zakresie zajmujemy się serwisowaniem podnośników, diagnostyką i likwidacją usterek, a nawet zgodnością ze wszelkimi obowiązującymi certyfikatami. Współpraca z nami to najwyższa jakość i doskonałe ceny.

Podesty teleskopowe

Dzięki długoletniemu doświadczeniu w dziedzinie wynajmowania maszyn budowlanych, firma Riwal uchodzi za rynkowych liderów realizujących tego rodzaju usługi.

Firma realizuje usługi w szesnastu państwach i posiada około 13 000 maszyn budowlanych. To sprawia, że mamy kompetencje realizować kompleksowe usługi sprzedaży maszyn podnośnikowych.

Nasze zaplecze sprzętowe obejmuje najnowocześniejszy sprzęt najbardziej uznanych marek, z JLG, Holland Lift, czy MEC na czele. Jeśli potrzebne są Wam podesty teleskopowe, czy inny sprzęt, to zapewniamy, że znajdziecie je w ofercie Riwal.

Nowość w ofercie wynajmu: podest teleskopowy Holland Lift

Stan techniczny oferowanych przez nas urządzeń spełnia rygorystyczne normy bezpieczeństwa, dzięki czemu inwestor nie musi się o nic martwić. Naszym atutem jest wynajem sprzętu budowlanego, który daje dużo korzyści.

Takie postępowanie jest o wiele mniej kosztowne, od kupowania sprzętu na własność. Ponadto najemca zyskuje dostęp do najnowocześniejszych urządzeń i sprzętu.

Przedsiębiorstwo Riwal świadczy usługi na terenie całej Polski, oferując bez względu na miejsce, pełen serwis maszyn.
Riwal Poland Sp. z o.o. Centrala Rawa Mazowiecka
GPS     N: 51° 45' 12"     E: 20° 14' 29"

Jak dojechać do firmy Riwal Poland?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. Próchnika 51, Łódź

Podobne firmy

Strona Pulako

Pulako

Dodano: 08.12.2014
Firma PULAKO specjalizuje się w profesjonalnym montażu posadzek. W naszej ofercie możecie odnaleźć różnego rodzaju posadzki, wykonane z różnego rodzaju materiałów. Nasza oferta jest...
Strona Maxx-Profi

Maxx-Profi

Dodano: 17.05.2013
W naszym kraju pojawia się firma, która wyróżnia się wśród tłumu, ponieważ jest dystrybutorem profesjonalnych narzędzi i łączników do drewna znanej marki, do której przekonało się...
Strona Wapol Wykładziny Obiektowe

Wapol Wykładziny Obiektowe

Dodano: 28.07.2016

Działamy na rynku realizowania dla naszych klientów sprzedaży wysokiej jakości oraz szerokiego asortymentu wykonanych z różnego rodzaju materiałów wykładzin. Jednocześnie w naszej firmie...

Strona MCM Project

MCM Project

Dodano: 08.10.2016

MCM Project to firma, która nie tylko buduje hale stalowe, a również doradza i pomaga klientom w pozyskiwaniu dotacji unijnych, dla realizacji projektów inwestycyjnych. Ma do dyspozycji...

Jak umiejętnie dobierać kolory ścian do mieszkania?

Jeśli nie jesteśmy dekoratorami wnętrz z zawodu czy choćby hobbistycznie, będziemy pewnie mieć problemy z dobieraniem kolorów ścian do naszego świeżo wyremontowanego mieszkania.

więcej

wszystkie artykuły