Proszę czekać...
zamknij

Podesty nożycowe Riwal Poland

Strona Riwal Poland

Riwal Poland

Dodano: 08.04.2013
Firma Riwal funkcjonuje na polskim rynku od 2008 roku, jednak jej doświadczenie sięga lat 60-tych ubiegłego wieku. Specjalizujemy się w sprzedaży nowych i używanych podnośników i podestów ruchomych, a także w ich wynajmie. Zapewniamy sprzęt najlepszych producentów o doskonałej kondycji technicznej. We własnym zakresie zajmujemy się serwisowaniem podnośników, diagnostyką i likwidacją usterek, a nawet zgodnością ze wszelkimi obowiązującymi certyfikatami. Współpraca z nami to najwyższa jakość i doskonałe ceny.

Podesty nożycowe

Nasza oferta została stworzona z myślą o inwestorach, którzy poszukują maszyn i urządzeń budowlanych do realizacji określonych zadań. Nasze przedsiębiorstwo od wielu lat specjalizuje się w wynajmie ładowarek, przez co jesteśmy jednym z europejskich liderów w tej dziedzinie.

W naszej ofercie traficie na podesty nożycowe, ładowarki i wiele innych maszyn. Współpracujemy tylko z najlepszymi producentami sprzętu budowlanego, jak m.in.: JLG, JCB, czy MEC. Stan techniczny sprzedawanych przez nas maszyn spełnia wszelkie normy bezpieczeństwa, co sprawia, że nabywca nie musi się niczym przejmować.

Polecamy szczególnie wynajem maszyn budowlanych do celów wymaganych przez dane inwestycje. Takie postępowanie jest zdecydowanie oszczędniejsze, od kupowania urządzeń na własność.

Riwal Holding Group BV zapewnia również serwis maszyn i urządzeń, prowadzony na obszarze całej Polski. Oferujemy kompleksowe kursy z dziedziny obsługi udostępnianych przez nas maszyn. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony i zapoznania się ze szczegółową ofertą.
Riwal Poland Sp. z o.o. Centrala Rawa Mazowiecka
GPS     N: 51° 45' 12"     E: 20° 14' 29"

Jak dojechać do firmy Riwal Poland?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. Próchnika 51, Łódź

Podobne firmy

Strona RB Poziom

RB Poziom

Dodano: 04.07.2013
Firm budowlanych, które działają na naszym rynku jest bardzo wiele. Większość z nich to przedsiębiorstwa, które w swoich działaniach ograniczają się do prac związanych z powstawaniem...
Strona Wapol Wykładziny Obiektowe

Wapol Wykładziny Obiektowe

Dodano: 28.07.2016

Działamy na rynku realizowania dla naszych klientów sprzedaży wysokiej jakości oraz szerokiego asortymentu wykonanych z różnego rodzaju materiałów wykładzin. Jednocześnie w naszej firmie...

Strona Pulako

Pulako

Dodano: 08.12.2014
Firma PULAKO specjalizuje się w profesjonalnym montażu posadzek. W naszej ofercie możecie odnaleźć różnego rodzaju posadzki, wykonane z różnego rodzaju materiałów. Nasza oferta jest...
Strona Maxx-Profi

Maxx-Profi

Dodano: 17.05.2013
W naszym kraju pojawia się firma, która wyróżnia się wśród tłumu, ponieważ jest dystrybutorem profesjonalnych narzędzi i łączników do drewna znanej marki, do której przekonało się...

Jak umiejętnie dobierać kolory ścian do mieszkania?

Jeśli nie jesteśmy dekoratorami wnętrz z zawodu czy choćby hobbistycznie, będziemy pewnie mieć problemy z dobieraniem kolorów ścian do naszego świeżo wyremontowanego mieszkania.

więcej

wszystkie artykuły