Proszę czekać...
zamknij

Ładowarki teleskopowe Riwal Poland

Strona Riwal Poland

Riwal Poland

Dodano: 08.04.2013
Firma Riwal funkcjonuje na polskim rynku od 2008 roku, jednak jej doświadczenie sięga lat 60-tych ubiegłego wieku. Specjalizujemy się w sprzedaży nowych i używanych podnośników i podestów ruchomych, a także w ich wynajmie. Zapewniamy sprzęt najlepszych producentów o doskonałej kondycji technicznej. We własnym zakresie zajmujemy się serwisowaniem podnośników, diagnostyką i likwidacją usterek, a nawet zgodnością ze wszelkimi obowiązującymi certyfikatami. Współpraca z nami to najwyższa jakość i doskonałe ceny.

Ładowarki teleskopowe

Firma Riwal świadczy usługi w 16 krajach i posiada blisko 13.000 maszyn budowlanych. Dzięki kilkudziesięcioletniemu doświadczeniu w branży wynajmu maszyn budowlanych, Riwal mieści się w czołówce najlepszych firm realizujących takie usługi.

Nasza firma gwarantuje profesjonalne kursy z zakresu obsługi wszelkich sprzętów budowlanych, takich jak ładowarki teleskopowe, czy podesty nożycowe.

Nasza oferta uwzględnia sprzedaż nowych i używanych maszyn o różnorodnym zastosowaniu budowlanym. Kooperujemy tylko z najlepszymi producentami sprzętu, jak m.in.: JLG, Holland Lift, czy MEC, którzy gwarantują najwyższą jakość urządzeń. Specjalizujemy się przede wszystkim w wynajmowaniu sprzętu do celów budowlanych.

Oferta dnia - tańszy wynajem ładowarek!
Dziś w promocji: ładowarka teleskopowa MEC

Przede wszystkim pozwala to zmniejszyć koszty, bardzo ważne w trakcie inwestycji w tym zakresie. Kolejna korzyść to szeroka oferta urządzeń, która obejmuje każdy niezbędny do takich celów sprzęt. Nasze przedsiębiorstwo oferuje również zaplecze serwisowe, prowadzone na terenie całej Polski. Wszystko to gwarantuje najwyższą jakość naszych usług i satysfakcję ze współpracy. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.
Riwal Poland Sp. z o.o. Centrala Rawa Mazowiecka
GPS     N: 51° 45' 12"     E: 20° 14' 29"

Jak dojechać do firmy Riwal Poland?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. Próchnika 51, Łódź

Podobne firmy

Strona WJ Groundwater

WJ Groundwater

Dodano: 05.09.2016
Zajmujemy się w naszej firmie realizowaniem dla naszych klientów zarówno profesjonalnych jak też kompleksowych usług, które dotyczą specjalistycznych usług przy kontrolowaniu oraz zarządzaniu...
Strona Wapol Wykładziny Obiektowe

Wapol Wykładziny Obiektowe

Dodano: 28.07.2016

Działamy na rynku realizowania dla naszych klientów sprzedaży wysokiej jakości oraz szerokiego asortymentu wykonanych z różnego rodzaju materiałów wykładzin. Jednocześnie w naszej firmie...

Strona Maxx-Profi

Maxx-Profi

Dodano: 17.05.2013
W naszym kraju pojawia się firma, która wyróżnia się wśród tłumu, ponieważ jest dystrybutorem profesjonalnych narzędzi i łączników do drewna znanej marki, do której przekonało się...
Strona RB Poziom

RB Poziom

Dodano: 04.07.2013
Firm budowlanych, które działają na naszym rynku jest bardzo wiele. Większość z nich to przedsiębiorstwa, które w swoich działaniach ograniczają się do prac związanych z powstawaniem...

Jak umiejętnie dobierać kolory ścian do mieszkania?

Jeśli nie jesteśmy dekoratorami wnętrz z zawodu czy choćby hobbistycznie, będziemy pewnie mieć problemy z dobieraniem kolorów ścian do naszego świeżo wyremontowanego mieszkania.

więcej

wszystkie artykuły