Proszę czekać...
zamknij

Pulako - Posadzki żywiczne Eurofloor

Strona Pulako

Pulako

Dodano: 08.12.2014
Firma PULAKO specjalizuje się w profesjonalnym montażu posadzek. W naszej ofercie możecie odnaleźć różnego rodzaju posadzki, wykonane z różnego rodzaju materiałów. Nasza oferta jest nakierowana w stronę każdego rodzaju klientów, a w związku z tym, że posiadamy ogromne doświadczenie i umiejętności zbierane już od 1997 roku, nie stanowi dla nas trudności żadne zadanie. Dzięki ogromnemu doświadczeniu i umiejętnościach, które zdobyli nasi pracownicy, doskonale wiemy jaki rodzaj posadzek najlepiej sprawdzi się w danych miejscach.

Posadzki żywiczne

Zajmujemy się na co dzień montażem posadzek przemysłowych, odpornych na uszkodzenia mechaniczne. Posadzki żywiczne to jedna z naszych fantastycznych specjalizacji podbijająca rynek wykończenia parkingów, magazynów, hali przemysłowych, a nawet skomplikowanych laboratoriów. 

Barwne powłoki, eliminujące ryzyko ścierania, proste w pielęgnacji, regulowane pod względem antypoślizgowym to doskonałe rozwiązanie zwiększające wartość budynku. Nie tylko dbamy o odporność mechaniczną naszych posadzek żywicznych. Reagujemy doskonale na uszkodzenia chemiczne, wilgoć. 

Oferta - Posadzki żywiczne - PULAKO

W ofercie sugerujemy nawet posadzkę poliuretanową z opcją wyciszenia kroków. Każda działalność gospodarcza może wykorzystać potencjał naszych usług. Montujemy posadzki przemysłowe od roku 1997 na terenie kraju i Europy. 

Elastyczny cennik, bogaty dział referencji, a także opieka nad klientem do końca realizacji projektu to cechy przemawiające za kontaktem z marką Pulako. Nasze posadzki spełnią bezbłędnie Państwa oczekiwania dotyczące jakości i trwałości.
Pulako
Adres:
Dąbska 1A
WWW:
Kod:
31-572
E-mail:
sekretariat@pulako.com.pl
Miasto:
Kraków
Telefon:
12 410 03 30
Pulako
GPS     N: 19° 58' 50"     E: 50° 3' 47"

Jak dojechać do firmy Pulako?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. Próchnika 51, Łódź

Podobne firmy

Strona Maxx-Profi

Maxx-Profi

Dodano: 17.05.2013
W naszym kraju pojawia się firma, która wyróżnia się wśród tłumu, ponieważ jest dystrybutorem profesjonalnych narzędzi i łączników do drewna znanej marki, do której przekonało się...
Strona WJ Groundwater

WJ Groundwater

Dodano: 05.09.2016
Zajmujemy się w naszej firmie realizowaniem dla naszych klientów zarówno profesjonalnych jak też kompleksowych usług, które dotyczą specjalistycznych usług przy kontrolowaniu oraz zarządzaniu...
Strona RB Poziom

RB Poziom

Dodano: 04.07.2013
Firm budowlanych, które działają na naszym rynku jest bardzo wiele. Większość z nich to przedsiębiorstwa, które w swoich działaniach ograniczają się do prac związanych z powstawaniem...
Strona Riwal Poland

Riwal Poland

Dodano: 08.04.2013
Firma Riwal funkcjonuje na polskim rynku od 2008 roku, jednak jej doświadczenie sięga lat 60-tych ubiegłego wieku. Specjalizujemy się w sprzedaży nowych i używanych podnośników i podestów...

Jak umiejętnie dobierać kolory ścian do mieszkania?

Jeśli nie jesteśmy dekoratorami wnętrz z zawodu czy choćby hobbistycznie, będziemy pewnie mieć problemy z dobieraniem kolorów ścian do naszego świeżo wyremontowanego mieszkania.

więcej