Proszę czekać...
zamknij

Pulako - Posadzki żywiczne Eurofloor

Strona Pulako

Pulako

Dodano: 08.12.2014
Firma PULAKO specjalizuje się w profesjonalnym montażu posadzek. W naszej ofercie możecie odnaleźć różnego rodzaju posadzki, wykonane z różnego rodzaju materiałów. Nasza oferta jest nakierowana w stronę każdego rodzaju klientów, a w związku z tym, że posiadamy ogromne doświadczenie i umiejętności zbierane już od 1997 roku, nie stanowi dla nas trudności żadne zadanie. Dzięki ogromnemu doświadczeniu i umiejętnościach, które zdobyli nasi pracownicy, doskonale wiemy jaki rodzaj posadzek najlepiej sprawdzi się w danych miejscach.

Posadzki żywiczne

Zajmujemy się na co dzień montażem posadzek przemysłowych, odpornych na uszkodzenia mechaniczne. Posadzki żywiczne to jedna z naszych fantastycznych specjalizacji podbijająca rynek wykończenia parkingów, magazynów, hali przemysłowych, a nawet skomplikowanych laboratoriów. 

Barwne powłoki, eliminujące ryzyko ścierania, proste w pielęgnacji, regulowane pod względem antypoślizgowym to doskonałe rozwiązanie zwiększające wartość budynku. Nie tylko dbamy o odporność mechaniczną naszych posadzek żywicznych. Reagujemy doskonale na uszkodzenia chemiczne, wilgoć. 

Oferta - Posadzki żywiczne - PULAKO

W ofercie sugerujemy nawet posadzkę poliuretanową z opcją wyciszenia kroków. Każda działalność gospodarcza może wykorzystać potencjał naszych usług. Montujemy posadzki przemysłowe od roku 1997 na terenie kraju i Europy. 

Elastyczny cennik, bogaty dział referencji, a także opieka nad klientem do końca realizacji projektu to cechy przemawiające za kontaktem z marką Pulako. Nasze posadzki spełnią bezbłędnie Państwa oczekiwania dotyczące jakości i trwałości.
Pulako
Adres:
Dąbska 1A
WWW:
Kod:
31-572
E-mail:
sekretariat@pulako.com.pl
Miasto:
Kraków
Telefon:
12 410 03 30
Pulako
GPS     N: 19° 58' 50"     E: 50° 3' 47"

Jak dojechać do firmy Pulako?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. Próchnika 51, Łódź

Podobne firmy

Strona Maxx-Profi

Maxx-Profi

Dodano: 17.05.2013
W naszym kraju pojawia się firma, która wyróżnia się wśród tłumu, ponieważ jest dystrybutorem profesjonalnych narzędzi i łączników do drewna znanej marki, do której przekonało się...
Strona RB Poziom

RB Poziom

Dodano: 04.07.2013
Firm budowlanych, które działają na naszym rynku jest bardzo wiele. Większość z nich to przedsiębiorstwa, które w swoich działaniach ograniczają się do prac związanych z powstawaniem...
Strona MCM Project

MCM Project

Dodano: 08.10.2016

MCM Project to firma, która nie tylko buduje hale stalowe, a również doradza i pomaga klientom w pozyskiwaniu dotacji unijnych, dla realizacji projektów inwestycyjnych. Ma do dyspozycji...

Strona WJ Groundwater

WJ Groundwater

Dodano: 05.09.2016
Zajmujemy się w naszej firmie realizowaniem dla naszych klientów zarówno profesjonalnych jak też kompleksowych usług, które dotyczą specjalistycznych usług przy kontrolowaniu oraz zarządzaniu...

Jak umiejętnie dobierać kolory ścian do mieszkania?

Jeśli nie jesteśmy dekoratorami wnętrz z zawodu czy choćby hobbistycznie, będziemy pewnie mieć problemy z dobieraniem kolorów ścian do naszego świeżo wyremontowanego mieszkania.

więcej