Proszę czekać...
zamknij

Posadzki do hoteli : oferta dystrybutora Coniveo

Strona Coniveo

Coniveo

Dodano: 20.01.2014
Coniveo to uznana marka dystrybutora wykładzin działająca w Warszawie oraz na terenie całej Polski. Jako partnerzy producentów mat oraz wykładzin, zapewniamy wysoką jakość oraz doradztwo w zakresie doboru wykładziny pod potrzebu obiektu. Wykonujemy również montaż przez wyspecjalizowaną ekpię, a także w ramach serwisu posprzedażowego jesteśmy w stanie dokonać konserwacji i prania dywanów.

Wykładziny hotelowe

W każdym hotelu, niezależnie od jego klasy, kluczową sprawą jest jego wygląd, który będzie udowadniał nowym gościom, że jest to miejsce, w którym warto się zatrzymać i spełnić kilka nocy Na wygląd hotelu wpływ ma wiele czynników, ale zawsze pierwszą sprawą, na jaką zwraca się uwagę, to to, jak został urządzone podłogi.

Firma Coniveo, na której stronę internetową obecnie zapraszamy, proponuje, aby w hotelach znajdowały się przede wszystkim wykładziny hotelowe. Można je kłaść w takich miejscach, jak lobby i recepcja, ale przede wszystkim same pokoje hotelowe. Goście chcą się czuć w swoim pokoju przytulnie, tym bardziej, że jest to miejsce w hotelu, w którym spędza się najwięcej czasu. Dlatego też zachęcamy do zapoznania się z ofertą wykładzin hotelowych, które zostały zaprezentowane na stronie internetowej www.coniveo.com.pl, jak również do zapoznania się z nią. Firma Coniveo ma spore doświadczenie w zakresie wykładzin, w tym również wykładzin hotelowych, dlatego będzie w stanie sprostać każdemu zadaniu.

Coniveo
Adres:
Białostocka 7
WWW:
Kod:
03-741
E-mail:
biuro@coniveo.com.pl
Miasto:
Warszawa
Telefon:
22 810 99 16
Fax:
22 813 98 72
GPS     N: 21° 2' 39"     E: 52° 15' 24"

Jak dojechać do firmy Coniveo?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. Próchnika 51, Łódź