Proszę czekać...
zamknij

Posadzki do biur : prezentacja hurtownika Coniveo

Strona Coniveo

Coniveo

Dodano: 20.01.2014
Coniveo to uznana marka dystrybutora wykładzin działająca w Warszawie oraz na terenie całej Polski. Jako partnerzy producentów mat oraz wykładzin, zapewniamy wysoką jakość oraz doradztwo w zakresie doboru wykładziny pod potrzebu obiektu. Wykonujemy również montaż przez wyspecjalizowaną ekpię, a także w ramach serwisu posprzedażowego jesteśmy w stanie dokonać konserwacji i prania dywanów.

Wykładziny biurowe

Coniveo to znana warszawska firma, która działa w Warszawie oraz w jej okolicach. W ofercie tej firmy znajdują się różnego rodzaju wykładziny, w tym również wykładziny biurowe. Zapraszamy do zapoznania z tym, co marka ta może zaoferować w zakresie wykładzin biurowych.

W dzisiejszych czasach, przynajmniej od paru lat, wykładziny biurowe są bardzo popularne, a dzieje się tak dlatego, ponieważ dają one dużo większy komfort przebywania, niż parkiet i inne nawierzchnie, ponieważ są bardziej przytulne. Jednocześnie wykładziny biurowe są materiałem, który jest bardzo wytrzymały i który jeśli tylko będzie systematycznie sprzątany i prany, może leżeć w jednym miejscu nawet kilka-kilkadziesiąt lat.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą marki Coniveo, tym bardziej, ze firma ta ma nie tylko w ofercie sprzedaż wykładzin biurowych, ale również ich montaż, jak też późniejsze utrzymanie. Wszystkie informacje są na stronie internetowej.

Coniveo
Adres:
Białostocka 7
WWW:
Kod:
03-741
E-mail:
biuro@coniveo.com.pl
Miasto:
Warszawa
Telefon:
22 810 99 16
Fax:
22 813 98 72
GPS     N: 21° 2' 39"     E: 52° 15' 24"

Jak dojechać do firmy Coniveo?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. Próchnika 51, Łódź