Proszę czekać...
zamknij

Autoryzowany partner: wykładziny obiektowe: Warszawa

Strona Coniveo

Coniveo

Dodano: 20.01.2014
Coniveo to uznana marka dystrybutora wykładzin działająca w Warszawie oraz na terenie całej Polski. Jako partnerzy producentów mat oraz wykładzin, zapewniamy wysoką jakość oraz doradztwo w zakresie doboru wykładziny pod potrzebu obiektu. Wykonujemy również montaż przez wyspecjalizowaną ekpię, a także w ramach serwisu posprzedażowego jesteśmy w stanie dokonać konserwacji i prania dywanów.

Wykładziny

Działamy na rynku już bardzo długo. Za nami osiemnaście lat, podczas których udowodniliśmy sobie, że żadne wykładziny nie mają dla nas tajemnic. Nasz założyciel chciał stworzyć potężną firmę. Marzył o tym, by działalność, jaką założy spełniła najwyższe standardy i dopasowała się do potrzeb klientów.

Nasza firma jest jedną z największych firm w Polsce, które działają w branży wykładzin oraz wycieraczek dla budynków przemysłowych. Przez osiemnaście lat zdobywaliśmy rynek, by teraz stać się najlepszym dystrybutorem markowych wykładzin obiektowych i akcesoriów podłogowych. Oprócz tego zajmujemy się montażem w biurach, instytucjach, szkołach i gabinetach medycznych. Nasze działania są bardzo szerokie. Do tej pory wykonaliśmy prawie sześć tysięcy różnych montaży, dzięki czemu staliśmy się ekspertami. Przejdź do strony magazynu z wykładzinami w Warszawie, aby zobaczyć, co mamy do zaoferowania. To tam przechowujemy ponad trzydzieści tysięcy metrów kwadratowych wykładzin, które w każdej chwili mogą się znaleźć w dowolnym miejscu, u klienta.

Coniveo
Adres:
Białostocka 7
WWW:
Kod:
03-741
E-mail:
biuro@coniveo.com.pl
Miasto:
Warszawa
Telefon:
22 810 99 16
Fax:
22 813 98 72
GPS     N: 21° 2' 39"     E: 52° 15' 24"

Jak dojechać do firmy Coniveo?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. Próchnika 51, Łódź