Proszę czekać...
zamknij

Wycieraczki do biur od Coniveo

Strona Coniveo

Coniveo

Dodano: 20.01.2014
Coniveo to uznana marka dystrybutora wykładzin działająca w Warszawie oraz na terenie całej Polski. Jako partnerzy producentów mat oraz wykładzin, zapewniamy wysoką jakość oraz doradztwo w zakresie doboru wykładziny pod potrzebu obiektu. Wykonujemy również montaż przez wyspecjalizowaną ekpię, a także w ramach serwisu posprzedażowego jesteśmy w stanie dokonać konserwacji i prania dywanów.

Wycieraczki

Witryna internetowa coniveo.com.pl prowadzona jest przez firmę Coniveo, która na rodzimym krajowym rynku istnieje już wiele lat i która ma oddziały w kilku największych miastach Polski. W ofercie tej firmy można znaleźć nowoczesne produkty i usługi związane z wystrojem i utrzymaniem podłóg, zarówno tych w powierzchniach mieszkalnych, jak też w biurach i pomieszczeniach użytkowych. I tak warto przede wszystkim polecić wycieraczki. Więcej informacji na ich temat można znaleźć na wspomnianej stronie internetowej.

Przejdź na stronę, aby uzyskać więcej informacji o wycieraczkach Coniveo. Wycieraczki znajdujące się w ofercie tej witryny to produkty uznanych firm w tej branży, które sprzedają na całą Europę.

Dzięki wycieraczkom łatwiej jest zadbać o czystość w biurze, a tym samym utrzymać o wiele większą żywotność czy to dywanów, czy chodników. Zachęcamy do sprawdzenia oferty wycieraczek na coniveo.com.pl.

Coniveo
Adres:
Białostocka 7
WWW:
Kod:
03-741
E-mail:
biuro@coniveo.com.pl
Miasto:
Warszawa
Telefon:
22 810 99 16
Fax:
22 813 98 72
GPS     N: 21° 2' 39"     E: 52° 15' 24"

Jak dojechać do firmy Coniveo?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. Próchnika 51, Łódź