Proszę czekać...
zamknij

Taśmy, przeciw poślizgom, na podłogę

Strona Coniveo

Coniveo

Dodano: 20.01.2014
Coniveo to uznana marka dystrybutora wykładzin działająca w Warszawie oraz na terenie całej Polski. Jako partnerzy producentów mat oraz wykładzin, zapewniamy wysoką jakość oraz doradztwo w zakresie doboru wykładziny pod potrzebu obiektu. Wykonujemy również montaż przez wyspecjalizowaną ekpię, a także w ramach serwisu posprzedażowego jesteśmy w stanie dokonać konserwacji i prania dywanów.

Taśmy antypoślizgowe

Witryna coniveo.com.pl to wizytówka znanej polskiej firmy, która zajmuje się dekorowaniem podłóg i dbaniem o ich wygląd. W ofercie tej firmy jest wiele usług i produktów związanych z podłogami, w tym również taśmy antypoślizgowe.

Każdy chce, niezależnie od tego, czy chodzi o prywatne mieszkanie, biuro, czy może jakąkolwiek inną przestrzeń, aby jego podłoga wyglądała nie tylko elegancko, ale również była funkcjonalna. Pod tym określeniem kryje się również fakt, że podłoga powinna być bezpieczna dla wszystkich osób, które się po niej poruszają.

Nie może być ona śliska. Aby to osiągnąć, warto przede wszystkim stosować wysokiej jakości taśmy antypoślizgowe, które można znaleźć właśnie na stronie internetowej coniveo.com.pl. Firma Coniveo jest jedynym w naszym kraju oficjalnym dystrybutorem taśm antypoślizgowych Gripper, które gwarantują najwyższą jakość, a tym samym bezpieczeństwo.

Coniveo
Adres:
Białostocka 7
WWW:
Kod:
03-741
E-mail:
biuro@coniveo.com.pl
Miasto:
Warszawa
Telefon:
22 810 99 16
Fax:
22 813 98 72
GPS     N: 21° 2' 39"     E: 52° 15' 24"

Jak dojechać do firmy Coniveo?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. Próchnika 51, Łódź