Proszę czekać...
zamknij

Posadzki do pomieszczeń biurowych Tarkett : oferta handlowa Coniveo

Strona Coniveo

Coniveo

Dodano: 20.01.2014
Coniveo to uznana marka dystrybutora wykładzin działająca w Warszawie oraz na terenie całej Polski. Jako partnerzy producentów mat oraz wykładzin, zapewniamy wysoką jakość oraz doradztwo w zakresie doboru wykładziny pod potrzebu obiektu. Wykonujemy również montaż przez wyspecjalizowaną ekpię, a także w ramach serwisu posprzedażowego jesteśmy w stanie dokonać konserwacji i prania dywanów.

Tarkett

Strona internetowa www.coniveo.com.pl prezentuje ofertę polskiej marki Coniveo. Firma ta istnieje już od wielu lat i ma obecnie swoje przedstawicielstwo w niejednym dużym polskim mieście. Poza tym strona internetowa www.coniveo.com.pl to nie tylko wizytówka i prezentacja oferty tej firmy, ale również sklep internetowy, dzięki czemu zasięg marki Coniveo jest obecnie ogólnopolski. W ofercie tej firmy znajdzie się najlepsze rozwiązania związane z utrzymaniem i urządzeniem podłogi, w tym również Tarkett.

Jest to rodzaj nawierzchni, który może być zastosowany zarówno w domu, ale w pierwszej kolejności warto rozważyć jego ułożenie również w takich miejscach, jak biura, czy inne miejsca, w których na co dzień pojawia się duża liczba ludzi. Jest to uzasadnione tym, ze Tarkett jest materiałem nie tylko bardzo ładnym i eleganckim, ale również bardzo wytrzymałym na trudy codziennego użytkowania.

Wszelkie informacje na temat Tarkettu oferowanego przez firmę Coniveo można znaleźć na jej stronie internetowej. Zapraszamy do zapoznania się z tą ofertą pod tym linkiem.

Coniveo
Adres:
Białostocka 7
WWW:
Kod:
03-741
E-mail:
biuro@coniveo.com.pl
Miasto:
Warszawa
Telefon:
22 810 99 16
Fax:
22 813 98 72
GPS     N: 21° 2' 39"     E: 52° 15' 24"

Jak dojechać do firmy Coniveo?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. Próchnika 51, Łódź