Proszę czekać...
zamknij

Usługi czyszczenia dywanów w obiektach budowlanych - usługi Coniveo

Strona Coniveo

Coniveo

Dodano: 20.01.2014
Coniveo to uznana marka dystrybutora wykładzin działająca w Warszawie oraz na terenie całej Polski. Jako partnerzy producentów mat oraz wykładzin, zapewniamy wysoką jakość oraz doradztwo w zakresie doboru wykładziny pod potrzebu obiektu. Wykonujemy również montaż przez wyspecjalizowaną ekpię, a także w ramach serwisu posprzedażowego jesteśmy w stanie dokonać konserwacji i prania dywanów.

Pranie dywanów

Strona internetowa coniveo.com.pl prezentuje ofertę firmy o tej samej nazwie, która specjalizuje się w profesjonalnym czyszczeniu dywanów i wykładzin. W ofercie firmy znajduje się między innymi pranie dywanów. Jest to ta część sprzątania domu czy miejsca pracy, która jest wyjątkowo nielubiana przez gospodarzy. Trzeba mieć bowiem na uwadze, że pranie dywanów może mieć różny charakter w zależności od tego, z jakim dywanem ma się do czynienia i jakie konkretnie czynności trzeba wykonać.

Jednak firma Coniveo specjalizuje się w praniu dywanów nie od dzisiaj i ma wszystkie niezbędne środki czystości i narzędzia, jakie są potrzebne do wykonania tej czynności, dzięki czemu można mieć pewność, że pranie dywanów będzie przeprowadzone nie tylko skutecznie, ale również w pełni bezpiecznie dla pranego dywanu.

Zachęcamy do zapoznania się z dokładniejszą ofertą, jaka jest zamieszczona na stronie internetowej Coniveo, jak również do rezerwowania sobie terminów.

Coniveo
Adres:
Białostocka 7
WWW:
Kod:
03-741
E-mail:
biuro@coniveo.com.pl
Miasto:
Warszawa
Telefon:
22 810 99 16
Fax:
22 813 98 72
GPS     N: 21° 2' 39"     E: 52° 15' 24"

Jak dojechać do firmy Coniveo?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. Próchnika 51, Łódź