Proszę czekać...
zamknij

Układanie wykładzin - usługi producenta Coniveo

Strona Coniveo

Coniveo

Dodano: 20.01.2014
Coniveo to uznana marka dystrybutora wykładzin działająca w Warszawie oraz na terenie całej Polski. Jako partnerzy producentów mat oraz wykładzin, zapewniamy wysoką jakość oraz doradztwo w zakresie doboru wykładziny pod potrzebu obiektu. Wykonujemy również montaż przez wyspecjalizowaną ekpię, a także w ramach serwisu posprzedażowego jesteśmy w stanie dokonać konserwacji i prania dywanów.

Montaż wykładzin obiektowych

Nasza firma działa na rynku już od 1995 roku, co pozwoliło nam zdobyć duże doświadczenie w dziedzinie produkcji wykładzin. Oferujemy także montaż wykładzin obiektowych przez naszych wykwalifikowanych specjalistów. W naszym asortymencie znajdziecie dziesiątki produktów o najwyższej jakości, które z pewnością przekonają do siebie nawet najbardziej wymagających klientów. Jesteśmy w stanie podołać każdemu zleceniu i z pewnością wykonamy je należycie.

Zakładanie wykładzin nie jest czynnością, którą można wykonywać niedokładnie i bez doświadczenia. Liczą się kompetencje i liczą się rozwiązania, które są szybkie. Jeśli właśnie takich rozwiązań potrzebujecie to otrzymacie je od naszej firmy. Zatrudniając świetnych i profesjonalnych fachowców możemy Wam zagwarantować usługi najwyższej jakości, które są wykonywane szybko, sprawnie i bardzo fachowo. Nasza praca nad wykładzinami rozpoczyna się od ocenienia sytuacji a następnie do wykonywania wszystkiego szybko i bez żadnych przesunięć.

Coniveo
Adres:
Białostocka 7
WWW:
Kod:
03-741
E-mail:
biuro@coniveo.com.pl
Miasto:
Warszawa
Telefon:
22 810 99 16
Fax:
22 813 98 72
GPS     N: 21° 2' 39"     E: 52° 15' 24"

Jak dojechać do firmy Coniveo?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. Próchnika 51, Łódź