Proszę czekać...
zamknij

Montowanie wykładzin - producenta Coniveo

Strona Coniveo

Coniveo

Dodano: 20.01.2014
Coniveo to uznana marka dystrybutora wykładzin działająca w Warszawie oraz na terenie całej Polski. Jako partnerzy producentów mat oraz wykładzin, zapewniamy wysoką jakość oraz doradztwo w zakresie doboru wykładziny pod potrzebu obiektu. Wykonujemy również montaż przez wyspecjalizowaną ekpię, a także w ramach serwisu posprzedażowego jesteśmy w stanie dokonać konserwacji i prania dywanów.

Montaż wykładzin

Firma Coniveo działa na rynku już od 1995 roku, a przez ten czas zdobyła wiedzę i umiejętności niezbędne do osiągnięcia najwyższej jakości w produkcji wykładzin obiektowych. W naszej asortymencie znajdziecie dużą różnorodność produktów, a wśród nich nie tylko wykładziny, ale też akcesoria podłogowe.

Montaż wykładzin jest rzeczą na której się bardzo dobrze znamy. Dysponujemy świetnym zespołem specjalistów, którzy zajmą się zleconą przez Ciebie pracą. Mamy doświadczenie i kompetencje. Możecie być pewni, że efekty końcowe naszej pracy będą najlepsze. Działamy z różnymi typami wykładzin oraz na różnych obiektach np. biurach i w instytucjach. Każde zlecenie zaczynamy od odpowiednich obliczeń pomiarów i planowania. Następnie przechodzimy do fachowej roboty. O wykładzinach i ich montowaniu wiemy wszystko.

Wszystkie szczegóły dotyczące naszej oferty znajdziecie na naszej stronie internetowej. Polecamy skorzystanie z naszych usług, które zostały docenione już podczas tysięcy wykonanych przez nas realizacji.

Coniveo
Adres:
Białostocka 7
WWW:
Kod:
03-741
E-mail:
biuro@coniveo.com.pl
Miasto:
Warszawa
Telefon:
22 810 99 16
Fax:
22 813 98 72
GPS     N: 21° 2' 39"     E: 52° 15' 24"

Jak dojechać do firmy Coniveo?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. Próchnika 51, Łódź