Proszę czekać...
zamknij

Mata ochronna pod krzesła

Strona Coniveo

Coniveo

Dodano: 20.01.2014
Coniveo to uznana marka dystrybutora wykładzin działająca w Warszawie oraz na terenie całej Polski. Jako partnerzy producentów mat oraz wykładzin, zapewniamy wysoką jakość oraz doradztwo w zakresie doboru wykładziny pod potrzebu obiektu. Wykonujemy również montaż przez wyspecjalizowaną ekpię, a także w ramach serwisu posprzedażowego jesteśmy w stanie dokonać konserwacji i prania dywanów.

Maty pod krzesła

Coniveo to jeden z największych producentów wykładzin obiektowych, jaki działa w naszym kraju. Posiadamy blisko dwudziestoletnie doświadczenie w branży, które przełożyło się na wykonanie ponad 6 tysięcy realizacji. Proponujemy naszym klientom rozwiązania najwyższej jakości i o równie dużej różnorodności.

Jesteśmy dystrybutorem produktu który rozwiązuje wiele problemów związanych z podłogami. Chodzi mianowicie o maty pod krzesła, które chronią newralgiczne punkty przed biurkami i stołami przed odkształceniami, plamami oraz zarysowaniami. To wszystko razem sprawia, że takie maty są bardzo przydatne i warto je wypróbować również u nas. Trzeba również wspomnieć o tym, że maty są bardzo estetyczne i ładnie komponują się z resztą wystroju wnętrza. To powoduje, że możemy bez najmniejszych obaw stosować je w naszych obiektach.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, gdzie znajdziecie szczegóły dotyczące naszej oferty. Wszystkich zainteresowanych współpracą zachęcamy z kolei do kontaktu.

Coniveo
Adres:
Białostocka 7
WWW:
Kod:
03-741
E-mail:
biuro@coniveo.com.pl
Miasto:
Warszawa
Telefon:
22 810 99 16
Fax:
22 813 98 72
GPS     N: 21° 2' 39"     E: 52° 15' 24"

Jak dojechać do firmy Coniveo?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. Próchnika 51, Łódź