Proszę czekać...
zamknij

Ochronne maty pod krzesła do biura

Strona Coniveo

Coniveo

Dodano: 20.01.2014
Coniveo to uznana marka dystrybutora wykładzin działająca w Warszawie oraz na terenie całej Polski. Jako partnerzy producentów mat oraz wykładzin, zapewniamy wysoką jakość oraz doradztwo w zakresie doboru wykładziny pod potrzebu obiektu. Wykonujemy również montaż przez wyspecjalizowaną ekpię, a także w ramach serwisu posprzedażowego jesteśmy w stanie dokonać konserwacji i prania dywanów.

Mata ochronna

Firma Coniveo to specjaliści w dziedzinie wykładzin obiektowych. Nasza działalność trwa już od ponad osiemnastu lat, dzięki czemu posiadamy olbrzymie doświadczenie, niezwykle przydatne w naszej branży. W naszej ofercie znajdziecie bogaty asortyment wykładzin, ale też wiele akcesoriów podłogowych, w tym oferowane na stronie internetowej maty ochronne Coniveo.

Trzeba przyznać, że mata ochronna to bardzo efektywne rozwiązanie. Jest to praktyczny sposób na ochronę powierzchni płaskich przed zarysowaniami oraz różnymi plamami i uszkodzeniami. Są one najczęściej wynikiem działania krzesła na podłogę. Maty chronią przed taką ewentualnością i sprawiają, że na koniec nie mamy pod biurkiem i wokół niego żadnych porysowań i plam. Nie musicie już się obawiać o wasze podłogi, ponieważ mata ochronna się o nie za Was zatroszczy. To rozwiązanie na pewno przypadnie Wam do gustu.

Posiadamy duże zapasy magazynowe, dzięki którym na zamówione u nas wykładziny nie musicie czekać. Gwarantujemy też najwyższe standardy ich montażu i pełne zaangażowanie w każdy projekt Przekonajcie się sami.

Coniveo
Adres:
Białostocka 7
WWW:
Kod:
03-741
E-mail:
biuro@coniveo.com.pl
Miasto:
Warszawa
Telefon:
22 810 99 16
Fax:
22 813 98 72
GPS     N: 21° 2' 39"     E: 52° 15' 24"

Jak dojechać do firmy Coniveo?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. Próchnika 51, Łódź